MALARSTWO

 • "...malując jazz"
  "...malując jazz"
 • "ŚWIAT"
  "ŚWIAT"
 • "SWIATŁA MIASTA"
  "SWIATŁA MIASTA"
 • "LUDZIE"
  "LUDZIE"
 • "JAZZINY"
  "JAZZINY"

Staram się promować sztukę i przekonywać ludzi, że posiadanie oryginalnego dzieła jest ważnym elementem życia. 

 

    Kolekcję "MALUJĄC JAZZ" zapoczątkowałem w 2007 roku serią obrazów, które powstały i nadal powstają z inspiracji muzyką jazzową. Pierwsze prace zostały pokazane na mojej indywidualnej wystawie w "Galerii M" należącej do Muzeum Pojezierza Myśliborskiego w Mysliborzu. Prace mają wielkości 100 cm x 70 cm i większe.

 

    Kolekcja "ŚWIAT" zawiera pejzaże i martwe natury. To mój najstarszy cykl prac - i chyba najbardziej "oczywisty" dla każdego artysty.

 

    Kolekcja "ŚWIATŁA MIASTA" powstała w 2010 roku i stanowi cykl malarstwa abstrakcyjnego, którego inspiracją jest miasto. Nie chodzi tu o miejski pejzaż, ale o swoistyą grę świateł - słońce, księzyc, lampy, odbicia w szybach, reflektory jadących pojazdów, migające kierunkowskazy, animowane, wielkie reklamy, podświetlane szyldy, światła okien domów... to wszystko nadaje ogromną dynamikę całemu miejskiemu zjawisku. Miasto - jego dynamika, blaski świateł są dla mnie inspiracją do tworzenia "czystego" (tak sądzę) malarstwa abstrakcyjnego. Prace są dość duże - najczęściej stosuję format ok. 140 cm x 80 cm.

 

      Kolekcja "LUDZIE" to portrety, akty. W tej kolekcji zawarłem także małe cykle rysunków: wykonane ołówkiem czarnym "RYSUNKI O LUDZIACH" i "MOJE NIEZNAJOME", które powstają głównie w technice kolorowych ołówków w połączeniu z ciekawą techniką wydzierania i rozwarstwiania papieru... 

 

    kolekcja "JAZZINY"... To prace będące raczej obiektami niż obrazami. Nie mają formy tradycyjnego prostokąta zamkniętego w ramy jak klasyczny obraz. Są to formy określone konturem i jako takie są już gotowe do zawieszenia na ścianie... Powstają w swerze malarstwa inspirowanego muzyką - nie tylko jazzową.

 

Obrazy na zamowienie 

abstrakcje w konkretnej gamie kolorystycznej (dopasowane do kolorystyki wnętrza)

portrety (z fotografii)

pejzaże (np.: dom rodziców, dziadków - z fotografii) 

i inne.

Ceny według umowy indywidualnej plus koszt oprawy - zaliczka (?)% przed przystapieniem do pracy. Dostawa skończonego dzieła gratis. Termin wykonania do ustalenia.

 • NA ZAMÓWIENIE

  PORTRETY - Przyjmuję zamowienia na wykonanie porteretów na podstawie zdjęcia osoby.

  PEJZAŻE - na podstawie zdjęcia wykonam obraz przedstawiający np.: dom rodzinny, dom rodziców itd, czy jakiś inny, ważny dla Was widok.

  INNE PRACE PLASTYCZNE - według zamówienia wykonam dowolną pracę plastyczną w dowolnej technice i o dowolnej tematyce.

 
 
malarstwo  mozaika  witraż  szkło  mixed media