Wyniki wyszukiwania

  • MALARSTWO, MOZAIKA... uczyń swój dom magicznym miejscem...

   Witam Państwa w mojej autorskiej galerii internetowej i zapraszam serdecznie do obejrzenia moich prac. Prezentuję tu moje malarstwo (abstrakcje, pejzaże, portrety, martwe naturyi inne), mozaiki (oprawy luster i zegarów, panele gotowe do zawieszenia lub wmurowania) oraz dzieła w technikach mieszanych.

   Wojciech Pomianowski

   artysta plastyk

   członek Związku Polskich Artystów Plastyków PSU

  • OPRAWY LUSTER

   MOZAIKA

  • akcja granie ...

   Muzyka alternatywna

   ...Trzydziesci lat temu - jesli mnie pamięć nie myli - poszukiwałem wszystkiego, co wydawało dźwięki... Tworzyłem muzykę grając na czymkolwiek - oczywiście nie była to muzyka w pojęciu powszechnym, bo jak nazwać dźwięki wydawane przez szorowanie paznokciem po blacie stołu ?... Miałem wtedy taśmowy magnetofon stereofoniczny z możliwością dogrywania ścieżek... taki prymitywny system, ale dla mnie to było wielkie studio nagrań ! Pod nieobecność rodziców demontowałem obudowę pianina, żeby się dostać bezpośrednio do strun, młoteczków i całej reszty, ponieważ dawało to możliwości uzyskania ciekawych dźwięków... Ach co to była za radość ! 

   ...dzisiaj... komputer i klawiszowa YAMAHA - pozwalają mi budować mój muzyczny świat... Pliki nagrywam na płyty CD, projektuję do nich okładki... To są moje działania twórcze - takie same jak malarstwo, mozaika... maluję dźwiękami...

   Czasem interpretuję obraz muzycznie i dołączam do niego płytę albo plik z muzyką...

   --------

   Podstrony z poszczególnymi volumenami zawierają wybrane kompozycje z danej płyty. W menedżerze audio dokonaj ulubionych ustawień aby muzyka nabrała głębi. Słuchaj przez dodatkowe głośniki albo przez słuchawki.

 • Zobacz wszystkie | str:
 
 
malarstwo  mozaika  witraż  szkło  mixed media